Narzędzia do maszyn tray sealer i głęboko tłoczących

Świadczymy pełen zakres usług dotyczących urządzeń do pakowania/termoformowania. Specjalizujemy się w produkcji narzędzi formujących, wkładek formujących, płyt zgrzewających, kopyt zgrzewających, okularów zgrzewających, talerzyków formujących do folii miękkich i twardych.

Narzędzia do maszyn tray sealer i głęboko tłoczących powstają dzięki użyciu zaawansowanego oprogramowania CAD/CAM oraz frezarek numerycznych firmy Haas. Nowoczesne automaty frezarskie w połączeniu z oprogramowaniem CAD/CAM pozwalają nam zaprogramować urządzenie z poziomu komputera i wykonać narzędzia formujące i zgrzewające z bardzo wysoką precyzją. Korzystamy z sond pomiarowych Renishaw – to one dają nam możliwość wykonywania detali z największą dokładnością (do 5 mikronów).

Oferujemy usługi projektowe dla nowych pomysłów na opakowanie. Nasze doświadczenie w naprawie i produkcji części zamiennych do maszyn głębokotłoczących i tray sealer producentów takich jak: Multivac, Variovac, Henkovac, Mondini, CFS, Tiromat, Cryovac, Webomatic czy Ulma – Traysealer , zapewniają nieprzerwaną produkcję w ponad 90 zakładach mięsnych i mleczarniach w Polsce i za granicą. 

Narzędzia do maszyn tray sealer i głębokotłoczących
Narzędzia do maszyn tray sealer i głębokotłoczących