Produkcja wkładek formujących

Produkcja wkładek formujących

Produkcja wkładek formujących do każdego typu maszyny traysealer, głębokotłoczącej i rolowej. Nasz park maszynowy, doswiadczeni projektanci oraz konstruktorzy są w stanie wykonać każdą formę aluminiową, zestaw formujący, misę, talerzyki formujące czy wkładki formujące.

Nasze nowe narzędzia formujące są wykonane z wysokiej jakości aluminium i mogą być wykorzystywane w różnych maszynach pakujących i do przetwarzania żywności. Dzięki zaawansowanej technologii CNC firmy Hass i Mazak, oraz naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zapewnieniu szczelności tacek, możemy zagwarantować wysoką jakość i szybką dostawę. Nasze narzędzia formujące są stosowane w maszynach pakujących tray sealer i rolowych do uszczelniania tack oraz do pakowania w głębokiej próżni. Są kompatybilne z maszynami takich producentów jak Multivac, Weber, Variovac, Reepack, Mondini, Sealpac czy ULMA. Zapewniamy, że opakowania są doskonale uszczelnione, co przedłuża trwałość i świeżość zapakowanych produktów.

Wkładki formujące folię

Wkładki formujące folię powstają dzięki użyciu zaawansowanego oprogramowania CAD/CAM oraz frezarek numerycznych firmy Haas. Nowoczesne automaty frezarskie w połączeniu z oprogramowaniem CAD/CAM pozwalają nam zaprogramować urządzenie z poziomu komputera i wykonać narzędzia formujące i zgrzewające z bardzo wysoką precyzją. Korzystamy z sond pomiarowych Renishaw – to one dają nam możliwość wykonywania detali z największą dokładnością (do 5 mikronów).

Oferowane przez nas części zamienne zapewniają maksymalną wydajność i dyspozycyjność maszyn pakujących rolowych, tray sealer, głęboko tłoczących czy zwykłych pakowaczek.Nasze talerzyki formujące oraz wkładki formujące kompatybilne są z maszynami firmy Mulitvac, Variovac, CFS Tiromat, CFS Powerpac, Sealpac, Mondini, Webomatic czy Weber.

Produkcja wkładek formujących

Skontaktuj się z nami już dziś aby uzyskać darmową wycenę!