Usługi CNC

Frezowaniecnc.eu to firma, która specjalizuje się w profesjonalnej obróbce metali. Wysoka jakość, maksymalna precyzja, indywidualne podejście do każdego zlecenia, a także konkurencyjne ceny – to tylko kilka spośród licznych atutów, jakie charakteryzują nasze usługi frezarskie. Wykonujemy obróbkę skrawaniem różnych powierzchni, płaszczyzn oraz powierzchni kształtowych. Na nowoczesnych frezarkach i tokarkach CNC wykonujemy detale w ilościach od 1 sztuki do nawet kilku tysięcy. Usługę frezowania wykonujemy na podstawie powierzonej nam dokumentacji, jak również tworzymy projekt na potrzeby klienta. Sprawdź naszą ofertę i powiedz, czego potrzebujesz, a my z pewnością to wykonamy.

Usługi frezowania – zakres

Oferujemy pełen zakres metod obróbki skrawaniem. Dla naszych Klientów z branż takich jak: maszynowa, transportu wewnętrznego, chemiczna, medyczna, farmaceutyczna, kosmetyczna czy przetwórstwa mięsnego, wykonujemy, m.in. takie części maszyn, elementy konstrukcyjne, jak:

 • koła zębate, pasowe, łańcuchowe,
 • rolki toczne,
 • prowadnice,
 • ślizgi,
 • krzywki prowadzące,
 • elementy i osprzęt linii produkcyjnych,
 • mieszadła
 • oraz wiele innych, w zależności od potrzeb zleceniodawcy.

Jeżeli na powyższej liście nie ma tego, czego szukasz, skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się, co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić.

Wycinanie CNC – materiały podlegające obróbce

Świadczymy usługi CNC dla materiałów metalicznych i niemetalicznych, takich jak:

 • stal nierdzewna,
 • stal powlekana,
 • stal kwasoodporna,
 • stal konstrukcyjna,
 • aluminium,
 • mosiądz,
 • tworzywa sztuczne,
 • inne

Jeżeli interesują Cię usługi CNC dla innych materiałów takich jak: drewno, polipropylen czy poliwęglan, zapytaj o możliwość realizacji zlecenia. Staramy się w maksymalny sposób dostosować do zapotrzebowania ze strony Klienta.

Usługi frezarskie – cena

Wyceny każdego zlecenia dokonujemy indywidualnie. Na cenę mają wpływ m.in.: stopień skomplikowania, nakład, czas realizacji, koszty transportu, rodzaj materiału. Pracujemy, zarówno na powierzonych materiałach, jak i własnych, dlatego do kosztu usługi trzeba opcjonalnie doliczyć koszt zakupu materiałów. Na duże oraz stałe zlecenia oferujemy indywidualne rabaty. By uzyskać indywidualną wycenę na usługi frezowania, skontaktuj się z nami!

Frezowanie CNC

Frezowanie CNC jest jedną z metod obróbki skrawaniem i polega na obrabianiu nieruchomego przedmiotu, podczas gdy narzędzie frezarki wykonuje ruch obrotowy. Obracające się ostrza narzędzia ścinają wierzchnią warstwę części aż do uzyskania oczekiwanego efektu. Frezowanie CNC jest w pełni zautomatyzowane, zapewniając maksymalną precyzję wykonania.

Frezowanie CNC
Usługi CNC

Obróbka skrawaniem CNC

Obróbką skrawaniem nazywany jest rodzaj ubytkowej obróbki, polegający na zdejmowaniu (skrawaniu) małych części obrabianego materiału. Usunięta warstwa materiału przekształcona jest w wiór. W zakres tej obróbki wchodzą takie usługi, jak frezowanie, toczenie czy szlifowanie. Technologia CNC umożliwia znacznie precyzyjniejsze i wydajniejsze wycinanie w stosunku, np. do użycia piły. Maszyny, które są używane do cięcia są wyposażone w komputer i sterowane numerycznie. Specjalnie przygotowane oprogramowanie steruje frezarką bądź tokarką i wykonuje cięcie automatycznie, czyli bez bezpośredniego udziału pracownika.

Toczenie CNC

Toczenie CNC to kolejna z metod obróbki skrawaniem. W tym przypadku narzędzie obrabiające pozostaje nieruchome, natomiast materiał wprowadzany jest w ruch obrotowy. W odróżnieniu od tradycyjnego toczenia, toczenie CNC umożliwia uzyskanie detali o nietypowym kształcie, a nie tylko okrągłych. Oferujemy precyzyjne toczenie CNC. Specjalizujemy się w toczeniu metali w tym stali nierdzewnej, aluminium oraz tworzyw sztucznych. Nasz park maszynowy to nowoczesne tokarki CNC, automaty tokarskie, tokarko-frezarki pozwalają nam na wykonywanie najbardziej skomplikowanych elementów, wymagających wysokiej precyzji i powtarzalności.

Wycinanie i toczenie CNC

Usługi frezowania CNC – zalety

Usługi CNC mają szereg zalet, które powodują, że jest to technologia znacznie korzystniejsza i wydajniejsza w większości przypadków od metod konwencjonalnych. Do podstawowych walorów należą:

 • Minimalizacja strat surowca – precyzyjny projekt umożliwia wykorzystanie materiału niemalże w 100%. Po obróbce nie pozostają elementy, które nie nadają się do wykorzystania. Dodatkowo, komputerowe sterowanie pozwala wyeliminować błędy i pomyłki, jakie mogłyby mieć w przypadku czynnika ludzkiego.
 • Automatyzacja procesu – gwarantuje pełną powtarzalność w najmniejszych detalach.
 • Najwyższa precyzja – niemożliwa do osiągnięcia w przypadku konwencjonalnych metod.
 • Gładka powierzchnia cięcia – eliminuje konieczność wykańczania, szlifowania, etc.

Profesjonalne usługi CNC – frezowaniecnc.eu

Świadczymy usługi frezowania CNC na najwyższym poziomie dla wszystkich Klientów z kraju. Podejmujemy się rozmaitych zleceń, również bardziej skomplikowanych. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy, krótkie terminy realizacji oraz przystępne ceny usług, to kilka z licznych powodów, dla których warto nas wybrać. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Świadczymy usługi CNC na następujących maszynach:

Frezarki CNC – Haas

Frezarki CNC marki Haas to zaawansowane technologicznie maszyny, które dzięki wykorzystaniu komputerów pozwalają wyprodukować konkretne przedmioty. Potrzebne są oczywiście bloki materiału, a także odpowiednie dane w systemie chromatycznym. Firma Haas to jeden z największych producentów takich maszyn na świecie

Tokarka CNC – Mazak

Tokarka CNC pozwala na wykonywanie z różnorakich materiałów przedmiotów o złożonych i bardzo precyzyjnych formach. Obróbka metalu za pomocą tokarki CNC Mazak polega na sterowaniu komputerowym z intuicyjną obsługą, a następnie przyjaznym działaniu maszyny. Firma Mazak jest liderem w produkcji tego typu sprzętu.

Frezarka konwencjonalna – Stürmer

Frezarka konwencjonalna to maszyna, która jest dedykowana między innymi zakładom przemysłowym, a także obróbczym. Wysokiej jakości sprzęt marki Stürmer pozwala na komfortową obróbkę skrawaniem z zachowaniem najwyższej precyzji.

Tokarka konwencjonalna – Poręba

Tokarka konwencjonalna polskiego producenta Poręba pozwala na dokładną obróbkę skrawaniem. Głównym zastosowaniem urządzenia jest obróbka przedmiotów w kształcie brył obrotowych, na przykład kul, stożków, wałków, a także gwintów zewnętrznych i wewnętrznych.

Wiertarka stołowa/kolumnowa – Bernardo, Cormak

Wiertarka stołowa/kolumnowa to maszyna, której zadaniem jest wykonywanie wwiertów zarówno w drewnie, jak i w metalu. Dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu, a także elektronicznemu wyświetlaczowi i bezpiecznej budowie świetnie sprawdzi się w zakładach rzemieślniczych, a także w serwisach. Producenci, tacy jak Bernardo, a także Cormak to uznane m.in. w branży stolarskiej marki.

Przecinarka taśmowa CNC – COSEN

Przecinarka taśmowa CNC to jedno z podstawowych narzędzi do obróbki. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii CNC możliwe jest idealne ustawienie parametrów obróbki przecinanych materiałów. Marka COSEN produkuje wysokiej jakości przecinarki taśmowe już od 1976 roku.

Spawarka inwertorowa – TECNOTIG 205

Spawarka inwertorowa jest szczególnym rodzajem spawarek elektrycznych. Źródłem prądu jest bowiem prostownik z wewnętrzną przemianą częstotliwości. Marka TECNOTIG produkuje w pełni funkcjonalny model TECNOTIG 205 AC DC, który może być wykorzystywany w wielu gałęziach przemysłu, między innymi w firmach produkcyjno-usługowych, w branży chemicznej, samochodowej, a także w warsztatach naprawczych i w lotnictwie.

Giętarka do profili i kształtowników

Giętarki do profili, a także kształtowników to specjalistyczne maszyny, które służą do zaginania metalowych elementów konstrukcyjnych. Opisywane urządzenie zapewnia szybką, łatwą, a także komfortową obróbkę.

Szlifierka szczotkowa – Metallkraft

Szlifierka szczotkowa to elektronarzędzie o wszechstronnym zastosowaniu. Urządzenie marki Metalkraft sprawdza się w wielu branżach przy obróbce metalu, a także charakteryzuje się wysokim poziomem ochrony użytkownika.

Gwintownica elektryczna CNC

Gwintownica elektryczna CNC to profesjonalne narzędzie skrawające, które pozwala wykonywać gwinty w materiałach takich jak: stal, aluminium i podobnych. Wspomniane urządzenie ma szerokie zastosowanie w przemyśle.