Obróbka skrawaniem CNC

Obróbka skrawaniem CNC jest zaawansowanym procesem preparowania metali. Jej celem jest nadanie konkretnego kształtu i funkcjonalności przedmiotom wytwarzanym między innymi z aluminium, mosiądzu i stali. Obróbka CNC pozwala uzyskać idealnie gładkie powierzchnie. Proces skrawania charakteryzuje się wysoką precyzją rezultatów. Do jego przeprowadzenia używa się obecnie specjalistycznych maszyn przystosowanych do obróbki materiałów oraz odpowiedniego oprogramowania.

Zapoznaj się z naszą ofertą obróbki skrawaniem CNC. Gwarantujemy wysoką jakość i precyzję. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, zapewniając przy tym konkurencyjną cenę.

Obróbka CNC - co to jest?

Obróbka skrawaniem CNC polega na ścinaniu cienkich warstw obrabianego materiału. Specjalistyczne maszyny pozwalając zachować perfekcyjne parametry projektu, co jest pożądane przez wiele gałęzi przemysłów. To zautomatyzowany i skomputeryzowany proces, dokładniejszy i szybszy od skrawania ręcznego.

Obróbce skrawaniem CNC możemy poddać różne surowce:

  • stal nierdzewną, powlekaną, kwasoodporną i konstrukcyjną,
  • aluminium,
  • mosiądz,
  • tworzywa sztuczne i inne.

Istnieje wiele rodzajów obróbki skrawaniem. Każdą z nich stosuje się w celu uzyskania innych efektów. Wytworzenie przedmiotu zgodnie z projektem wymaga często użycia kilku z nich. Wyróżniamy techniki takie jak toczenie, frezowanie, struganie, szlifowanie i wiercenie.

Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy, czy obróbka CNC jest procesem właściwym do wykonania Twojego projektu.

Obróbka skrawaniem CNC - dla kogo?

Z obróbki skrawaniem CNC korzysta szereg zróżnicowanych branż, w których robi się użytek z elementów wymagających precyzyjnego spreparowania. Z elementów wykonanych przy użyciu maszyn CNC powszechnie korzysta się w przemyśle lotniczym, wojskowym i motoryzacyjnym. Poprzez skrawanie materiałów wyrabia się komponenty spotykane przy produkcji specjalistycznych maszyn, a także w przetwórstwie tworzyw sztucznych.

Obróbka skrawaniem - zalety

Niewątpliwymi zaletami obróbki skrawaniem CNC jest automatyzacja procesu. Wyklucza ona prawdopodobieństwo wystąpienia błędów ludzkich, prowadzących do marnotrawienia materiału. Maszynowa obróbka metalu zapewnia dużą precyzję wykonywanych prac i oszczędność czasu. Gładka powierzchnia cięcia eliminuje konieczność dodatkowego szlifowania w celu wykończenia danego elementu. Obróbka skrawaniem CNC zapewnia jakość wykończenia nieosiągalną przy użyciu konwencjonalnych metod.

Obróbka metali CNC - cena

Każde zlecenie wymaga indywidualnej wyceny ze względu na stopień skomplikowania i nakład pracy potrzebny do jego realizacji. Na cenę wpływ mają również koszty transportu, rodzaj materiału oraz ewentualnie koszt jego zakupu, jeśli zleceniodawca nie zapewnia swojego surowca. Wycena jest oczywiście darmowa.

Zapraszamy zarówno do stałej, jak i jednorazowej współpracy. W przypadku cyklicznych zleceń oferujemy indywidualne rabaty. Korzystanie wyceniamy także jednorazowe, duże zlecenia. Skontaktuj się z nami, a na pewno złożymy Ci konkurencyjną ofertę.

Obróbka skrawaniem CNC - oferta frezowaniecnc.eu

Usługę obróbki skrawaniem CNC świadczymy przy pomocy zaawansowanych technologicznie maszyn najwyższej jakości. Pracujemy na urządzeniach marek takich jak Haas i Mazak, co pozwala nam zagwarantować niezwykłą precyzję.

Chętnie podejmujemy się rozmaitych zleceń, oferując krótkie terminy realizacji i przystępne ceny usług. Posiadamy własny park maszynowy i sprawujemy pełną, profesjonalną kontrolę nad całym procesem. Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Obróbka skrawaniem CNC to nasza specjalność.